Vaňová batéria Arnika, čierna

Kód: BQA_N10M
Neohodnotené
Značka: Aplomo
€177,27 –24 %
Vaňová batéria Arnika, čierna
€177,27 –24 % €134,65 €112,21 bez DPH
2 až 4 týždne

Detailné informácie

Podrobný popis

Vanová baterie Arnika

  • Dizajnová batéria do vane
  • Verzia batérie - nástenná
  • materiál - 100% mosadz
  • vaňová batéria pArnika
  • ntiles, ktoré zabraňujú spätnému toku zmiešanej vody do systému
  • rozstup - 150 mm

Popis vaňovej batérie Arnika

Vaňová batéria Arnika sa vyznačuje oku lahodiacimi, harmonickými tvarmi a zaoblenými formami a je v matnej čiernej farbe. Táto dvojručičková vaňová batéria je vybavená pohodlnými gombíkmi namiesto tradičnej páky, mechanickým prepínačom výtoku, ktorý umožňuje prepínať zdroj vody medzi výtokom a ručnou batériou aj pri nízkych prietokoch, spätnými ventilmi a keramickou hlavicou, ktorá je odolná voči usadzovaniu vodného kameňa. Na gombíkoch sú minimalistické označenia teploty a zdroja prietoku a zaoblený tvar batérie uľahčuje jej údržbu. Silikónový perlátor, ktorý prevzdušňuje vodu a znižuje tak jej spotrebu, má mäkký povrch, ktorý možno jemne utrieť a odstrániť tak usadeniny vodného kameňa. Kolekcia Arnika, vytvorená v duchu hygge, ktorý odráža dánsku myšlienku šťastia, zaručuje relaxačný kúpeľ v súkromí vašej kúpeľne.

Spätné ventily

Spätné ventily zaručujú správnu prevádzku armatúr a v prípade termostatických zmiešavačov zabraňujú aj miešaniu vody v systéme. Okrem toho chránia batériu pred tlakovými rázmi a predlžujú jej životnosť.

       zpětné ventily

 

Pohyblivý silikónový perlátor

Silikónový perlátor umožňuje jednoduché odstraňovanie vodného kameňa - stačí prejsť prstom po jeho silikónových okrajoch. Pružný dizajn umožňuje meniť uhol prúdenia vody.

pohyblivý silikonový provzdušňovač

 

ZMENA POPISU PRODUKTU VYHRADENÁ

Dodatočné parametre

Kategória: Vodovodné batérie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: