Sprchová súprava Nemo s vaňovou termostatickou batériou, chróm

Kód: NAC_01HT
Neohodnotené
Značka: Aplomo
€338,37 €281,98 bez DPH
2 až 4 týždne

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecifikácie sprchovej súpravy Nemo

  • dizajnová sprchová súprava
  • termostatická vaňová batéria
  • nastaviteľná výška súpravy - 107 až 144,5 cm
  • ULTRA slim sprchová hlavica - 25 x 25 cm, nerezová oceľ, systém AntiCalc
  • ručná sprcha - 3 funkcie
  • nastaviteľný držiak ručnej sprchy
  • sprchová hadica - 150 cm
  • vypínanie teplej vody pri 38 °C

Popis sprchovej súpravy Nemo

Sprchové súpravy Nemo sa pýšia svojou oceľovou sprchovou hadicou. Dažďová sprchová hlavica (hlava) Ultra SLIM s rozmermi 25 × 25 cm zaručuje príjemné relaxačné sprchovanie. Okrem toho je vybavená systémom proti vodnému kameňu. Súčasťou sprchovej súpravy jenastaviteľný držiak ručnej sprchy, ktorý umožňuje držať ručnú sprchu v ľubovoľnom uhle .

Zámok teploty 38 °C

Batérie majú praktický teplotný zámok 38 °C, ktorý zabraňuje náhodnému zvýšeniu teploty a zabezpečuje maximálny komfort pri kúpaní. Okrem toho si pri modeli Nemo môžete nastaviť požadovanú hodnotu v rozmedzí 34 až 42 °C s presnosťou na 1 °C. Termostat zabezpečuje stabilnú teplotu vody aj pri náraste tlaku v systéme.

3-funkčná ručná sprcha

Ručná sprcha obsahuje 3 možné funkcie - klasickú, zmiešanú a dažďovú -, ktoré možno meniť pomocou pohodlného tlačidla.

Otočné rameno na vaňovej batérii

Pohyblivé (otočné, sklopné) rameno funguje aj ako prepínač sprchy. Ak chcete napustiť vaňu, nastavte rameno kolmo na batériu. Sklopné rameno zabezpečuje bezpečnejší kúpeľ, čo je dôležité najmä pre malé deti.

Funkcia ANTI-CALC

Inovatívny systém Anti-calc predlžuje životnosť výrobku, zaručuje spoľahlivú prevádzku a výrazne uľahčuje čistenie. Usadzovanie vodného kameňa je úplne normálny jav, v dôsledku ktorého výrobky po určitom čase strácajú svoju estetiku. Vďaka silikónovým dýzam Anti-calc sa môžete rozlúčiť s namáhavým čistením. Vodný kameň sa dá veľmi ľahko odstrániť každodenným kúpeľom. Stačí jemne utrieť hubkou alebo jednoducho prstami a trysky budú vyzerať ako nové.

silikonové kuličky proti usazování vodního kamene funkce proti vodnímu kameni

Otočné rameno na vaňovej batérii

Pohyblivé (otočné, sklopné) rameno funguje aj ako prepínač sprchy. Ak chcete napustiť vaňu, nastavte rameno kolmo na batériu. Sklopné rameno zabezpečuje bezpečnejší kúpeľ, čo je dôležité najmä pre malé deti.

Ergonomické gombíky

Dizajn môže ísť ruka v ruke s pohodlím pri používaní! Ovládacie páčky (gombíky) týchto termostatických batérií spájajú krásu s ergonómiou a umožňujú pohodlné a presné ovládanie sprchovej hlavice.

otáčení termostatické hlavice

Kontrolné ventily

Spätné ventily zaručujú správnu prevádzku armatúr a v prípade termostatických batérií tiež zabraňujú miešaniu vody v systéme. Okrem toho chránia batériu pred tlakovými rázmi a predlžujú jej životnosť.

zpětné ventily

Pohyblivý silikónový perlátor

Silikónový perlátor uľahčuje odstraňovanie vodného kameňa - stačí prejsť prstom po jeho silikónových okrajoch. Pohyblivá konštrukcia umožňuje meniť uhol prúdenia vody.

pohyblivý silikonový provzdušňovač

Vysokokvalitná mosadz

Vodovodné batérie Nemo sú vyrobené z najkvalitnejšej 100 % mosadze. Tento materiál je mimoriadne odolný voči korózii a zároveň sa ľahko udržiava.

ULTRA SLIM sprchová hlavica

Sprchová hlavica z ocele Ultra Slim poskytuje moderný, očarujúci vzhľad a pohodlie pri sprchovaní. Masívna oceľ je odolná voči vlhkosti a korózii, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť výrobku na dlhé roky. Pohyblivý kĺb vám dáva možnosť nastaviť sklon sprchovej hlavice, čo vám umožňuje prispôsobiť nastavenie sprchy vašim potrebám. Vďaka tomu si môžete vychutnať príjemnú relaxačnú sprchu.

POPIS VÝROBKU SA MÔŽE ZMENIŤ

Dodatočné parametre

Kategória: Sprchové sety
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.001 kg
Farba setu: chróm
Typ batérie: termostatická

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: