Kúpeľňa Naris

Kód: 7659
Neohodnotené
€41 322,27 –1 %
Kúpeľňa Naris
€41 322,27 –1 % €40 816,29 €34 013,58 bez DPH
Momentálne nedostupné

Vizualizácia kúpeľne so sériou obkladov Naris.

Veľmi štruktúrovaná kúpeľňa obložená obkladmi v obohacujúcej kombinácii dreveného vzoru a bieleho lesku vo väčšom formáte.
Kúpeľňa je vybavená vaňou, väčším sprchovacím kútom a krásnym nábytkom. Všetko je v dokonalej harmónii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zadanie zákazníka bolo jasné. Do kúpeľne bolo potrebné umiestniť vaňu, väčší sprchovací kút, práčku a sušičku, skrinku s umývadlom a kúpeľňový vykurovací rebrík, pričom rozmiestnenie plynového kotla bolo jasne dané a jeho umiestnenie nebolo možné zmeniť. Na takýto priestor to nebolo práve málo. Bolo to trochu náročné, pretože kúpeľňa, hoci nie je úplne malá, je plná výklenkov, rohov a zákutí, čo znemožňovalo jednoduché usporiadanie nábytku.

Najlepšie sa nám osvedčila táto dispozícia, kde sme k spokojnosti zákazníka umiestnili vaňu Modern 150x70 a sprchový kút Cynny 100x80.
Čo sa týka obloženia kúpeľne, je obložené naozaj veľmi decentne, vkusne a nadčasovo, takže zákazníka určite neomrzí ani po niekoľkých rokoch. Kúpeľňa je obložená sériou Naris, ktorá kombinuje vkusný dekor dreva s bielym lesklým obkladom vo formáte 60x30, dekorom s jemnými striebornošedými vzormi, reliéfnym dekorom "buchiet" a striebornošedou tenkou lištou.

Ak máte záujem o konkrétne kúpeľňové vybavenie, pozrite si súvisiace produkty, kde nájdete použité výrobky.

Reálne fotografie obkladačiek:

V prípade konkrétnych kúpeľňových armatúr si pozrite súvisiace produkty.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: