Kúpeľňa Naris III.

Kód: 7676
Neohodnotené
€41 322,27 –1 % €40 816,29 €34 013,58 bez DPH
Momentálne nedostupné

Vizualizácia kúpeľne so sériou obkladov Naris.

Jednoduchá, relatívne priestranná kúpeľňa s terasovými dverami obložená vďačnou kombináciou obkladov s dreveným vzhľadom a bielym leskom vo väčšom formáte.
Kúpeľňa je vybavená veľkým sprchovým kútom a krásnym nábytkom. Všetko je v dokonalej harmónii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kúpeľňa na prízemí novostavby pre mladý manželský pár, ktorý si želal naozaj veľký sprchový kút, a ich želaním bolo, aby sa tento sprchový kút prirodzene kombinoval s krásnym nábytkom Malta, ktorý si mladá dáma dlho vyberala. Priestorovo to nebol žiadny problém a kúpeľňa pôsobí elegantne, sviežo a hlavne veľmi nadčasovo, čo je veľmi dôležitý parameter, ak nechcete po niekoľkých rokoch opäť túžiť po novej kúpeľni.

Barunka přízemí

Táto dispozícia sa nám najlepšie osvedčila vďaka umiestneniu terasových dverí, takže nikde nie sú "hluché miesta". V sprchovom kúte Hyacint s kráľovským rozmerom 160x90 budú do steny zabudované integrované poličky s osvetlením, ktoré budú praktické a zároveň veľmi dizajnové. Sprchový kút bol vybraný pre svoj neotrelý dizajn, ale aj pre svoju praktickosť a perspektívnu dlhoročnú bezproblémovú funkčnosť. Otváranie nefunguje na princípe klasických posuvných ložísk, ale hnacou silou skla sú veľké, úplne bezproblémové roletky, zavesené na hornej priebežnej lište sprchového kúta.
Ako som už spomínal, nábytok bol vopred určený a ide o krásnu sériu Malta, ktorá dokonale ladí s obkladom kúpeľne.
Do kúpeľne sme použili batérie Hyacint, ktoré sú v rovnakom dizajnovom rade ako sprchový kút.
Čo sa týka kúpeľňového obloženia, je naozaj veľmi decentné, vkusné a nadčasové, takže zákazníka určite neomrzí ani po niekoľkých rokoch. Kúpeľňa je obložená sériou Naris, ktorá kombinuje vkusný dekor dreva s bielymi lesklými obkladačkami vo formáte 60x30 a reliéfnym dekorom "buchiet".

Ak máte záujem o konkrétne kúpeľňové vybavenie, pozrite si súvisiace produkty, kde nájdete použité výrobky.

Reálne fotografie obkladačiek:

V prípade konkrétnych kúpeľňových armatúr si pozrite súvisiace produkty.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: