Kúpeľňa Modernista/drevo

Kód: 7661
Neohodnotené
€41 322,27 –1 %
Kúpeľňa Modernista/drevo
€41 322,27 –1 % €40 816,29 €34 013,58 bez DPH
Momentálne nedostupné

Vizualizácia kúpeľne so sériami obkladov Modernista, Evolution a Realonda Octagon.
Jednoduchá kúpeľňa obložená v retro štýle s kombináciou moderných prvkov, kde si zákazník vybral retro obklad, ale nechcel sa vzdať moderných zariaďovacích predmetov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchá kúpeľňa v retro štýle s kombináciou moderných prvkov, kde si zákazník vybral retro obloženie kúpeľne, ale nechcel sa vzdať moderného vybavenia.
Kúpeľňa je vybavená veľkým masážnym boxom Laguna 170, ktorý slúži na kúpanie aj sprchovanie. Táto možnosť sa dodáva s krásnym nábytkom v drevenom vyhotovení, ktorý krásne ladí s drevenými dverami a oknami. Pre lepšiu predstavu kliknite na sériu nábytku Queen v našom e-shope, kde je zobrazená veľmi realistická verzia tejto série nábytku. Retro batéria v čiernej farbe je potom čerešničkou na torte.

MacháčkoviNajlepšie nám vyšla dispozícia, keďže kúpeľňa je dispozične úzka, sú v nej dvoje dvere, veľké okno a bolo potrebné do nej umiestniť práčku a sušičku a požiadavkou bol veľký masážny box s dĺžkou 170 cm, nebolo z čoho vyberať, takže umiestnenie nábytku vyšlo v podstate samo.

Ak máte záujem o konkrétne kúpeľňové vybavenie, pozrite si súvisiace produkty, kde nájdete použité výrobky.

Reálne fotografie obkladov a dlažieb:

modernista_2

industrial-koupelna-002

V prípade záujmu o konkrétne kúpeľňové vybavenie si pozrite súvisiace produkty.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: