Kuchynský drez Andy Flush 78 s odkapávačom, sivý

Kód: ZQN_S11F
Neohodnotené
Značka: Aplomo
€244,86 €204,05 bez DPH
2 až 4 týždne

Detailné informácie

Podrobný popis

Kuchynský drez Andy Flush

  • dizajnový kuchynský drez určený na inštaláciu v jednej rovine s pracovnou doskou
  • rozmery - 78 x 49 x 19,4 cm (dĺžka, šírka, výška)
  • materiál - žula (vlastnosti žuly - odolnosť voči nárazu, vysokej teplote, zmene farby, tepelnému šoku)
  • vybavené príslušenstvom s pripojením na umývačku riadu
  • príslušenstvo s automatickým vypúšťacím uzáverom
  • hydrofóbne vlastnosti odpudzujú molekuly vody
  • odkvapkávacia miska je súčasťou balenia
  • vrátane sifónu a automatického vypúšťania
  • technické špecifikácie na výkrese

Popis kuchynského drezu Andy Flush

Kuchynský drez Andy Flush je dizajnový model spájajúci funkčnosť s dokonalým dizajnom. Je vyrobenýz vysoko odolného granitu, odolného voči nárazom, vysokým teplotám a tepelným šokom - v súlade s európskou normou PN-EN 13310. Drez má jednu priestrannú misu a dekoratívny a praktický odkapávač. Súčasťou súpravyje automatická zátka a priestorovo úsporný sifón.

Vlastnosti žuly: odolnosť proti nárazu, vysokej teplote, zmene farby, tepelnému šoku

Granitový kompozit je kombináciou kremičitého piesku a živíc v presne odmeranom pomere. Vďaka tomu sú drezy odolné nielen voči nárazom, ale aj voči vysokej teplote (250 °C), zmene farby a tepelnému šoku - v súlade s európskou normou PN-EN 13310. Nepohlcujú pachy a vďaka svojim hydrofóbnym vlastnostiam odpudzujú molekuly vody. Granit je elegantný a nadčasový a vďaka širokej škále farieb sa dobre kombinuje so zariadením každej kuchyne - modernej či klasickej. Pokročilá technológia výroby umožňuje zachovať najvyššie štandardy spracovania a kontroly kvality, čoho výsledkom je nielen krásny vzhľad výrobku, ale aj jeho jedinečné vlastnosti.

Armatúry s automatickým zastavením odtoku

Automatická zarážka odtoku je systém, ktorý umožňuje regulovať odtok vody stlačením gombíka. Na drezovej mise zostáva len jeden nenápadný ovládací prvok. Nespornou výhodou tohto riešenia je, že na okamžité odblokovanie odtoku stačí jeden pohyb bez toho, aby ste si museli namočiť ruky.

Hydrofóbne vlastnosti odpudzujú molekuly vody

Hydrofóbnosť je jednou z prirodzených vlastností žuly, ktorá je v kuchyni veľmi žiaduca. Povrch drezu odpudzuje kvapky vody, takže kvapky voľne stekajú a berú so sebou čiastočky nečistôt. To všetko výrazne uľahčuje udržiavanie čistoty a nie je potrebné drhnúť ani používať špeciálne chemikálie.

Do výnimočne priestranného a hlbokého drezu sa zmestia aj plechy na pečenie vybraté z rúry.

Moderné drezy sú súčasťou trendu maximálneho využitia kuchynského priestoru. Milovníkov varenia určite poteší, že mimoriadne hlboký a priestranný drez bez námahy umyje nielen veľké hrnce, ale aj plechy z rúry. Väčší priestor uľahčuje manipuláciu s riadom.

Obojstranný drez - ľavá alebo pravá inštalácia

Predvŕtané otvory v dreze majú niekoľko výhod. Predovšetkým umožňujú ľubovoľnú voľbu, na ktorej strane budeme mať odkapávač, preto je drez univerzálny. Inštalácia je veľmi jednoduchá. Okrem toho otvory poskytujú možnosť rýchleho pripojenia automatickej zátky alebo dávkovača umývacieho prostriedku.

Priestorovo úsporný sifón, ktorý uľahčuje napr. triedenie odpadu

Drez je vybavený praktickým sifónom Space Saver. Rúry, ktoré zaberajú väčšinu miesta v skrinke, vás už nemusia obťažovať. Vďaka teleskopickej konštrukcii a špeciálnemu dizajnu môžete tvar sifónu prispôsobiť svojim potrebám. Vďaka tomu sa v skrinke nájde oveľa viac miesta, ktoré môžete využiť napríklad na triedenie odpadu. K sifónu môžete pripojiť aj práčku alebo umývačku riadu. A čo je najdôležitejšie - sifón je súčasťou sady!

POPIS PRODUKTU SA MÔŽE ZMENIŤ

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské drezy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.04 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: